ZAPRASZAMY MALUSZKI!

od 1 do 2,5 roku!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców otworzyliśmy jedną grupę Klubu Dziecięcego, do którego serdecznie zapraszamy maluszki, które ukończyły 1 rok życia. Zapewniamy dzieciom domową, ciepłą atmosferę i troskliwą opiekę w dni powszednie od godz. 6.30 do 17.15. Najważniejsze jest dla nas zdrowie, dobro i szczęście każdego z dzieci.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu osobiście lub przesłać na adres: przedszkole.chatka@gmail.com

OPŁATY w KLUBIE DZIECIĘCYM

obowiązujące w roku szkolnym 2017/2018

W naszym Klubie Dziecięcym czesne wynosi 700 zł. Opłata za drugie i kolejne dziecko jest pomniejszona o 10%. Opłata za wyżywienie w ramach diety podstawowej wliczona jest w czesne, natomiast w innym przypadku ustalana jest indywidualnie. Opłata wpisowa jest bezzwrotna i wynosi 150 zł, za drugie i kolejne dziecko w naszej placówce – 100 zł.

Image module
Image module

CO ZAWIERA CZESNE?

oprócz łagodnej adaptacji i dużej dawki czułości zapewniamy także:

Opiekę, wychowanie i edukację, nowoczesne pomoce dydaktyczne i bezpieczne, rozwijające zabawki, porady dla rodziców, badania przesiewowe oraz zajęcia grupowe dostosowane do wieku dziecka (logopedyczne, plastyczne, muzyczne czy dogoterapię).

WYPRAWKA czyli niezbędnik maluszka

WSZYSTKIE WYMIENIONE RZECZY PROSIMY TRWALE PODPISAĆ
 • Ubrania do zabawy w Klubie
  ubranka do przebrania (koszulka z krótkim i z długim rękawkiem, spodenki/spódniczka, dwie pary skarpetek, trzy pary majteczek, rajstopki, dresiki) oraz plastikowe torebki na brudne ubrania, kapcie antypoślizgowe zapinane na rzep lub zatrzaski,
 • Ubrania do zabawy na dworze
  dopasowane do pory roku i pogody
  wiosną i jesienią: kurtka przeciwdeszczowa, czapka, ciepła bluza, kalosze na deszczowe dni, zimą: ciepła kurteczka, ocieplane i wodoodporne spodnie, śniegowce, nieprzemakalne rękawiczki, szalik, czapka, sweter lub polar, latem: przewiewne ubranie, nakrycie głowy,
 • Akcesoria do leżakowania
  dotyczy dzieci, które korzystają z drzemki w ciągu dnia
  pościel: poduszka, kołdra lub kocyk z poszewkami, prześcieradło, piżamka, ulubiona przytulanka,
 • Artykuły higieniczne
  kubeczek, szczoteczka i pasta do zębów, kubek – niekapek, dla dzieci korzystających z butelki – smoczki i butelki, szczotka lub grzebień, oliwka, krem do ciała, chusteczki higieniczne i nawilżane, pieluchy jednorazowe,

Jesteśmy Klubem Dziecięcym, w którym przede wszystkim kładzie się nacisk na opiekę i pielęgnację, ponieważ nasza grupa to dzieci od 1 roku życia do 2,5 lat. Jednak bardzo ważny jest dla nas też aspekt edukacyjny, dlatego staramy się dostarczać dzieciom jak najwięcej różnorodnych bodźców pozytywnie stymulujących ich rozwój. Każdego dnia zachęcamy dzieci do samodzielności i poznawania otaczającego ich świata przez doświadczanie.

Zajęcia w naszym Klubie obfitują w ciekawe i twórcze aktywności, dostosowane do potrzeb i możliwości naszych najmłodszych dzieci. Każdy dzień tygodnia to inny rodzaj zabaw. W poniedziałki poznajemy nowe oraz utrwalamy już poznane zabawy ruchowe, w czasie których dzieci mają okazje m.in. do nauki współpracy w grupie. Wtorki to bajkoterapia, czytamy wspólnie kolorowe bajki z dużymi obrazkami, naśladując przy tym różnorodne dźwięki i odgłosy wspomagające rozwój mowy. Bajkoterapia to też czytanie bajek o tematach ważnych dla dzieci, takich jak: pierwszy dzień w przedszkolu, nauka siusiania na nocnik, czy tęsknota za rodzicami.

W środy bawimy się podczas zajęć muzycznych, kiedy to poznajemy instrumenty muzyczne, tańczymy i klaszczemy w rytm różnych utworów muzycznych. Słuchamy piosenek dla dzieci, ale też utworów klasycznych. Czwartek to dzień zabaw paluszkowych rozwijających sprawność manualną naszych rączek, koordynację wzrokowo -ruchową, ale też orientację w schemacie ciała. Piątek to dzień zajęć plastycznych, bogatych w różne techniki. Używamy farb, kredy, kredek, kleju, plasteliny, różnego rodzaju kasz, fasoli, pestek od dyni, cekinów, papieru kolorowego, itp. Dzieci poznają różne faktury, struktury i konsystencje tworząc przy tym przepiękne prace -swoje małe dzieła sztuki. Kiedy tylko pozwala pogoda, spędzamy czas na spacerach oraz wspólnych zabawach na placu zabaw. Każdego dnia po obiedzie jest pora odpoczynku. Dzieci mają swoje leżaki, pościele i piżamki, aby w odpowiednich warunkach nabrać sił do kolejnych zabaw. Czas u nas mija szybko i ciekawie. Kiedy tylko dzieci przejdą już trudny proces adaptacji (dla niektórych to kilka dni, inni potrzebują znacznie więcej czasu) są u nas szczęśliwe i chętnie wracają następnego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z planem dnia maluszków w Klubie, statutem Klubu Dziecięcego oraz procedurami jakie opracowaliśmy dla jak najlepszej współpracy z rodzicami.

wszystkie dokumenty są dostępne także w sekretariacie przedszkola
PLAN DNIA MALUSZKA
CHOROBA W PRZEDSZKOLU
STATUT KLUBU DZIECIĘCEGO
CHOROBY ZAKAŹNE
REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA
PROCEDURA NIETRZEŹWY RODZIC

REKRUTACJĘ PROWADZIMY PRZEZ CAŁY ROK

Jeżeli chcecie Państwo zapisać dziecko do naszej placówki, możecie to zrobić osobiście lub przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres e-mail: przedszkole.chatka@gmail.com. Wysłanie karty zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem do Klubu Dziecięcego, a jedynie powoduje czasową rezerwację miejsca. Podstawą przyjęcia do Klubu jest podpisanie UMOWY oraz uiszczenie opłaty wpisowej.

Opłat można dokonać konto: Centrum Edukacyjne Omnibus Małgorzaty Starzyńskiej, nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0003 1413 8668, ewentualnie gotówką w kasie przedszkola.

 • Łagodna adaptacja w ciepłej, domowej atmosferze
 • Zaangażowana i ciągle doskonaląca się kadra
 • Nowe, przestronne sale
 • Własny, bezpieczny plac zabaw bezpośrednio przy budynku przedszkola
 • Pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego